هر آنچه برای یادگیری، پیشرفت و موفقیت نیاز دارید

www.SeminareMa.com

ما اینجا هستیم تا به شما اجازه ندیم رویا هایتان را فراموش کنید.
وب سایت : www.SeminareMa.com
تلگرام : https://t.me/Seminarema

محبوب کن - فیس نما
پیوندهای روزانه

۳ مطلب در شهریور ۱۳۹۵ ثبت شده است

آیا فکر میکنید شما بدون هیچ هدفی به این دنیا آمده اید؟ آیا فکر میکنید بودن تان در این دنیا پوچ و بی معنی است؟ آیا فکر میکنید رویاهایی که در ذهن دارید، به شما داده شده تا به آنها نرسید؟
نه اینطور نیست ...

خیلی از ما به خاطر شکست ها، ناامیدی ها، محیط نامناسب و هزاران دلیل دیگر فکر میکنیم این زندگی به ما داده شده تا فقط آنرا به پایان برسانیم و دیگر هیچ !
بعضی وقت ها یه قول هایی به خودمون میدیم… یه قول هایی که زندگیمون متحول میشه !
خیلی ها به خودشون قول میدن که دیگه سیگار رو ترک کنن، کتاب بخونن، با دوستای خوبی بگردن، زندگیشون رو تغییر بدن، درآمدشون رو افزایش بدن یا اصلا یه کاری پیدا کنن…

اما فکر میکنید چند نفر از این افراد سر قول -ی که دادن میمونن؟
همه شون؟ نه بابا… نصف شون؟ خیلی دست بالا گرفتی… چند نفرشون؟ شاید از هر ۱۰ نفر، یک نفر !

و شما باید همون یک نفر باشید که قراره به قولی که دادین عمل کنین… یک قول مهم که فقط خودتون ازش خبر دارین؛
یک قول سرنوشت ساز ...


  • سمینار ما

اگر هیچکس به تو قدرتِ اراده ات باور نداره، نگران نباش؛ چون فقط نظر یکنفر مهمه… خودت ! بعضی وقت ها با یک شکست کل زندگی مان را فراموش میکنیم؛

آنقدر توی خودمون گم میشیم که دیگه پیشرفت و موفقیت یادمان میرود… درست همین لحظه است که کمی انگیزه، کمی دید مثبت نسبت به آینده و یک ویدیو انگیزشی فوق العاده میتونه شما رو از این وضع نجات بده !


دوستای خوبم آینده‌ی روشنتون بزرگتر و باارزش‌تر از خواب و تفریح و ... است برای آیندتون بجنگید بخاطرش از همه چی بگذرین ... کاری نکنین که خدای نکرده به لحظه ای برسین که یک عمر بگین چقدر دیر رسیدیم ... آنقدر تلاش کنین که آخر کار وقتی برمیگردین و مسیر تلاشهاتونو می‌بینین به افتخار همت بلندتون به خودتون آفرین بگین ... و ثابت کنین به خیلیا که آخرش به چیزی که براش ساخته شده بودین رسیدین خدا این مسیر براتون قرار داده واسه این آینده و هدف قشنگ شاکرش باشین و تا آخرش برین که سرانجامش به همه رویاهاتون ختم میشه ... به امید پیروزی هممون تو مسیر قشنگ هدف .

ما این ویدیو انگیزشی رو برای تو… فقط خودت آماده کردیم. این کلیپ انگیزشی را از دست نده .

  • سمینار ما

تا حالا قهرمان دیده‌اید؟ در دنیای خیالی قصه‌ها و فیلم‌ها نه! همین جا در دنیای واقعی بین بقیه آدم‌ها؟! تا حالا پای حرف‌هایشان نشسته‌اید؟ قصه زندگی‌شان را شنیده‌اید؟
شاید تو هم مثل خیلی‌های دیگه بعد از شنیدن قهرمان شدن یه ورزشکار، جایزه گرفتن بازیگر یه فیلم خوب، موفق شدن کسب و کار یه مدیر جوان، و معروف شدن یه نویسنده‌، فکرهایی از این دست به ذهنت برسه: «اون شرایط و استعدادش رو داشت»؛ «اگر شانس نداشت این‌طور نمی‌شد»؛ «این استثناست!»؛ «حتماً حمایت می‌شده!»


درسته... هرکس با شرایط و محدودیت‌های متفاوتی بزرگ می‌شه و پرورش پیدا می‌کنه؛ اما قهرمان بودن تنها مدال آوردن، معروف شدن و پولدار شدن نیست. قرار نیست همهٔ ما قهرمان المپیک یا برندهٔ نوبل و اسکار باشیم؛ یا حتی اینقدر پول داشته باشیم که ماشین های پارک شده در پارکینگ خونه‌مون مثل جعبه مداد‌رنگی باشه.
هر کسی می‌تونه و باید قهرمان زندگی خودش باشه. به مجموعه ای از شرایط و توانایی هاش در زندگی فکر کنه؛ من چه کارهایی می‌تونم انجام بدم؟ وضعیت فعلی خودش رو بشناسه؛ چه مسائلی در زندگی با قدرت من قابل تغییر هستن؟ هدفمند باشه و برای رسیدن به هدفی که براش لذت‌بخش و رویایی هست تلاش کنه؛ زندگیم رو وقف چی کنم و به چی برسم تا احساس خوشبختی داشته باشم؟ از فکر کردن به گذشته دست بکش و روی حال و آینده متمرکز شو؛ هدفی رو انتخاب کن و با روش خودت برای رسیدن بهش در مسیر باش و تلاش کن! این تعریف ما از قهرمانیه.


داستان قهرمانی آدمها بسته به هدفی که دنبال کردن و روشی که برای رسیدن به مقصد داشتن، رنگ به رنگ و شکل به شکل برای هر آدمی متفاوته. هرکسی در زندگیش داستانی داره؛ مطلب امروز داستان زندگی چند تا قهرمان المپیکی رو روایت میکنه. آدم‌هایی که در دنیای معمولی و پیچیده این روزها مسیرسون رو شناختن، هدف‌گذاری کردن، و مسیر رو تا هدف ادامه دادن.

  • سمینار ما